• Čokolády, cukrárske potreby a pomôcky

  • 1 ks
   za 11.94 €
  kompletná múčna zmes pre viaczrnný chlieb s nízkym glykemikým indexom a vysokým obsahom vlákniny

  Denná spotreba chleba s nízkym glykemickým indexom a vysokým obsahom vlákniny sa odporúča ako prevencia proti kardiovaskulárnym ochoreniam a diabetes, ale zároveň pre všetkých, ktorí nasledujú vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
  Vitasan bread  bol testovaný na prestížnom inštitúte "Functional Food Centre Oxford Brookes University" v súlade s normalizovanými postupmi podľa normy ISO 26642 a získala certifikáciu" s nízkym glykemickým indexom potravín - GI HODNOTE 48 
  VITASAN CHLIEB LGI je prírodný pšeničný chlieb, hnedý, tmavý, bohatý na obilie a semená, s chrumkavou textúrou na vonkajšej strane a mäkký vo vnútri. Jeho hlavnými črtami, navyše s nízkym glykemickým indexom sú:
  • Vysoký obsah vlákniny - podporuje črevnú funkcie
  • bohatý na nenasýtené mastné kyseliny a zdrojom omega 3 mastných kyselín, - prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi
  • vysoký obsah vitamínu E (43% RDA), - prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom
  • obsahuje sójové klíčky izoflavóny (GMO)
  VITASAN BREAD LGI obsahuje menej soli než väčšina chleba na trhu. Kombinácia početných a vybranými jeho zložiek, ako sú ovos, raž, jačmeň, slnečnica, ľan, tekvica, sójové klíčky a celozrnná múka, dávajú chlebu optimálnu nutričnú hodnotu spojenú s jedinečnou chuťou.
   

  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)