Zvolenská cesta 37, Banská Bystrica
Po - Št: 8:00 - 15:30
Pia (každý piatok): 8:00 - 14:00
Obedňajšia prestávka:12:00 - 13:00
Objednávky prijaté do 10. hod sa budeme snažiť vybaviť v ten istý deň. Po 10. hod budeme vybavovať objednávky v nasledujúci pracovný deň.
- Úvod
- Polevy
- Klasické polevy
- Poker Bianco 1kg - biela poleva
Poker Bianco 1kg - biela poleva

- Kompletné špecifikácie
Poker Bianco 1kg - biela polevaSkladom 2 ks7,73 €/ ks6,50 € bez DPH
Poker je biela cukrárska poleva určená na profesionálne použitie v cukrárstve a pekárstve. Je vyrobená na báze stužených rastlinných tukov laurového typu, vďaka čomu sa ľahko spracováva, dobre topí a poskytuje stabilné a opakovateľné výsledky pri výrobe.
Je navrhnutá pre efektívnu prácu v profesionálnych prevádzkach, kde je dôležitá rýchlosť, konzistencia a spoľahlivý výsledok pri každodennej produkcii.
Poker je vhodná na poťahovanie a obaľovanie cukroviniek, výrobu pralinkových a odlievaných výrobkov, dekorovanie dezertov a zákuskov, ako aj na široké využitie v cukrárskych a pekárskych prevádzkach.
Prečo si ju kúpiť:
- stabilná biela poleva pre profesionálne použitie
- jednoduché a rýchle spracovanie
- spoľahlivé výsledky pri výrobe
- univerzálne využitie v cukrárstve a pekárstve
- vhodná na pralinky, poťahy aj dekorovanie
- praktické riešenie pre každodennú výrobu
Balenie:1kg
Zloženie:
Cukor, plne hydrogenované a nehydrogenované rastlinné tuky (palmovojadrový, kokosový), sušené odstredené mlieko, laktóza, emulgátor (sójový lecitín), arómy.
Alergény: obsahuje mlieko a sóju.
Návod na použitie
Polevu jemne roztopte pri teplote maximálne 45 °C. Po roztopení je pripravená na použitie pri odlievaní, poťahovaní alebo obaľovaní cukrárskych a pekárskych výrobkov.
Skladovanie a trvanlivosť
Skladujte v pôvodnom neotvorenom obale na suchom a chladnom mieste pri teplote do 20 °C.
Minimálna trvanlivosť je 13 mesiacov od dátumu výroby.

PRE ZMRZLINÁROV
Akcie






